خسارت ۲۵۰ میلیونی نوسانات برق به آبفای خوشاب

بازدیدها: 414

خسارت ۲۵۰ میلیونی نوسانات برق به آبفای خوشاب
مدیر آبفای خوشاب گفت: به علت نوسانات برق در روزهای اخیر و سوختن سه موتور چاه آب مصرفی شهرستان دو  میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به این اداره خسارت مالی وارد شد .
اسماعیلی نیا در گفت وگو با خراسان رضوی با اشاره به سوختن پمپ چاه آب شهر نوده انقلاب و چاه مجتمع امامت به علت نوسانات برقی که آب برخی از روستاهای مسیر سلطان آباد تا نوده انقلاب و شهر نوده انقلاب را تغذیه می کردند افزود: هم اکنون آب برخی از روستاها از روز گذشته قطع شده و تا رسیدن پمپ های نو که خریداری شده است و در حال حمل هستند مردم باید صبور باشند.

وی با اشاره به قیمت های نجومی و سر خود دستمزد جرثقیل ها برای  تعویض پمپ های چاه آب گفت: برای تعویض هر پمپ آب به علت نیامدن جرثقیل های سلطان آباد و سبزوار و کمبود  مجبور شدیم از جوین با پرداخت ۷ میلیون تومان برای تعویض پمپ آب یک چاه اقدام کنیم.

علی اکبر ملکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پلاکی برای پلاک کوبی دام ها موجود نیست

س ژوئن 8 , 2021
بازدیدها: 414 نماینده مردم سبزوار در مجلس : پلاکی برای پلاک کوبی دام ها موجود نیست  نماینده سبزوار در مجلس گفت: پلاکی برای پلاک کوبی دام ها وجود ندارد. بهروز محبی نجم آبادی در پاسخ به سوال خبرنگار خراسان درباره مشکلات دامداران شهرستان خوشاب در نشست خبری اصحاب رسانه گفت: متاسفانه […]
کشتار دام مولد به دلیل خشکسالی و کمبود علوفه