پلاکی برای پلاک کوبی دام ها موجود نیست

بازدیدها: 464

نماینده مردم سبزوار در مجلس : پلاکی برای پلاک کوبی دام ها موجود نیست 

نماینده سبزوار در مجلس گفت: پلاکی برای پلاک کوبی دام ها وجود ندارد.

بهروز محبی نجم آبادی در پاسخ به سوال خبرنگار خراسان درباره مشکلات دامداران شهرستان خوشاب در نشست خبری اصحاب رسانه گفت: متاسفانه طی امسال به علت خشکسالی و برخی قوانین سال سختی برای دامداران و تولیدکنندگان گوشت قرمز است.

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای، ششتمد و داورزن گفت: یکی از علل ارزانی دام در منطقه ممنوعیت خروج دام از منطقه سبزوار و شهرهای حومه آن بود که این مشکل پیگیری و برطرف شد.

وی افزود: یکی از مشکلات موجود نبود پلاک برای پلاک کوبی دام هاست و تا زمانی که دامی پلاک کوبی نشود عملا آذوقه یارانه ای نیز به دامداران تحویل نمی شود و این دامدار است که متضرر می شود.

محبی با انتقاد از برخی مسئولان افزود: یکی دیگر از مشکلات دامداران کمبود آذوقه و گرانی آن است ، به عنوان مثال جهاد کشاورزی آذوقه تحویلی را به صورت کنسانتره تحویل می دهد اما کشاورزان، متقاضی تحویل آذوقه دام ها به صورت  خام و مجزا با جو هستند ولی  در شهرستان خوشاب برای هر دام چهار ونیم کیلو جو تحویل می شود.

علی اکبر ملکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کاهش ۳۰ درصدی برداشت زیره درخوشاب

س ژوئن 8 , 2021
بازدیدها: 464 مدیر جهاد کشاورزی خوشاب خبر داد: کاهش ۳۰ درصدی برداشت زیره درخوشاب مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: برداشت زیره از ۵۰۰ هکتار از مزارع شهرستان خوشاب، یکی از قطب‌های تولید این گیاه دارویی در خراسان رضوی، آغازشده  و پیش بینی می شود ۴۰۰تن زیره برداشت شود. خشکسالی سال […]
کاهش ۳۰ درصدی برداشت زیره درخوشاب