خلق حماسه‌ای دیگر در سبزوار/ خیابان بیهق کم آمد

راهیپمایی 22 بهمن سبزوار - خیابان بیهق - تندیس چاوشی زایران کربلا و مشهد در سبزوار - علی اکبر ملکی - خبرنگار - بصیرت خوشاب basiratkhoshab.ir - khoshab

بازدیدها: 127

راهپیمایی پر شکوه ۲۲ بهمن در سبزوار در حالی برگزار شد که مردم‌این شهرستان با خلق حماسه‌ای دیگر پشتیبانی خود از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش بصیرت خوشاب، راهپیمایی ۲۲ بهمن سبزوار در حالی برگزار شد که مردم این شهرستان در لبیک به ندای رهبری بار دیگر حماسه‌ای بزرگ خلق کردند. مردمی که تا چند روز دیگر با حضور در انتخابات مجلس تو دهنی بزرگی بر استکبار جهانی خواهند زد.

حضور دهه نودی ها به همراه والدین و حضور مادران با کودکان‌خردسال در داخل کالسکه‌ها که به زحمت در سیل جمعیت راه می‌رفتند از حاشیه‌هایی بودند که نمی‌توان به سادگی از کنار آنها گذشت.

حضور ورزشکاران با لباس ورزشی، حضور خادمان حرم رضوی با لباس شیفت حرم و حضور ارتشیان و سربازان نیروهای انتظامی و سپاه با لباس متحدالشکل پرچم به دست از جلوه‌های این راهپیمایی بود که زیبایی خاصی در سیل جمعیت در قاب عکس عکاسان پدیدار کرده بود.

رقابت با برادری و صمیمت

حسین ابراهیمی کردیانی، فرماندار سبزوار در پایان راه‌پیمایی سبزوار با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس گفت: انتخابات نشانه‌ای دیگر از مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی است و حضور مردم در این عرصه حافظ طراوت و نشاط ملت است.

وی اضافه کرد: حضور در انتخابات، تبلور احقاق حق مردم در حاکمیت بر سرنوشت خویش و بیانگر مردم سالاری نظام است و این حضور پشتوانه مجلس شورای اسلامی و خدمتگزاری مطلوب‌تر نمایندگان مردم و الهام بخش ملت‌های دیگر است.

ابراهیمی با اظهار اینکه از نگاه دشمن اگر شرکت در انتخابات فایده‌ای ندارد چرا چند صد بنگاه دروغ پراکنی، شبکه تلویزیونی ماهواره‌ای و فضاهای مجازی مختلفی را برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تدارک دیده‌اند، افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود در عرصه انتخابات بار دیگر موجب عزت، سربلندی و تحقق بخش اهداف نظام جمهوری اسلامی می‌شوند و خواری و خفت دشمنان را رقم می‌زنند.

فرماندار سبزوار با توصیه به نامزدهای انتخابات مجلس با حفظ برابری، برادری و همدلی، فضای رقابت صمیمانه را سرلوحه کار خود قرار دهند، اضافه کرد: کاندیدهای انتخابات با اجرای قانون به برگزاری انتخاباتی پرشور کمک کنند.

ابراهیمی با اشاره به شاخصه مردمی بودن انقلاب اسلامی افزود: مردم همیشه دل در گرو انقلاب دارند، مردمی که با وجود مکر دشمنان پای آرمان‌های انقلاب و رهبری و خون شهدا ایستاده‌اند.

فرماندار سبزوار با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی با بزک کردن ماهیت رژیم پهلوی تلاش دارند زمینه جدایی نسل جوان را از ارزشهای انقلاب فراهم کند، گفت: هجمه دشمن به ساختارهای انقلاب و جنگ فرهنگی و ترکیبی آنها هیچکدام راه به جایی نخواهد برد و آنچه امروز برای ما افتخارآمیز است وجود مردم بصیر، دانا و پیرو مکتب اهل بیت (ع) تحت رهبری ولایت فقیه است که با یک اشاره اینگونه به میدان می‌آیند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *