پیش بینی کاهش 80 درصدی برداشت گندم

بازدیدها: 26

مدیر جهاد کشاورزی خوشاب خبرداد:

پیش بینی کاهش 80 درصدی برداشت گندم

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: به منظور حمایت از تولید کنندگان گندم به ازای هر یک تن تحویل گندم ۱۰۰ کیلوگرم کود اوره یارانه دار به کشاورزان تعلق می گیرد و طی امسال، شهرستان خوشاب دارای ۳۰۰۰هکتار گندم آبی و دیم است که به دلیل خشکسالی شدید و سرمازدگی  پیش بینی می شود میزان برداشت گندم با کاهش بیش از 80 درصدی مواجه شود.

ابراهیم رودسرابی در گفت و گو با خراسان رضوی با اشاره به آغاز برداشت گندم اظهار کرد: امسال با توجه به کاهش شدید تولید گندم، در مرحله اول مرکز خرید گندم شهر سلطان آباد فعال می شود و در صورت نیاز مرکز خرید مشکان نیز فعال خواهد شد.

رودسرابی افزود: طی امسال شهرستان خوشاب، دارای ۳۰۰۰هکتار گندم آبی و دیم است که به دلیل خشکسالی شدید وسرمازدگی  پیش بینی می شود میزان برداشت گندم با کاهش بیش از 80 درصدی مواجه شود.

علی اکبر ملکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

چالش نان در سلطان آباد و پاسخ مسئولان

ی جولای 4 , 2021
بازدیدها: 26 گزارشی درباره گلایه مردم از شلوغی نانوایی ها چالش نان در سلطان آباد و پاسخ مسئولان نویسنده : علی اکبر ملکی این روزها معضل صف های طولانی نان در سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب  باعث گلایه بسیاری از شهروندان شده است ، رئیس دادگستری شهرستان خوشاب در بازدید۵/۱ساعته […]
چالش نان در سلطان آباد و پاسخ مسئولان