اعتبار ۱۰ میلیاردی برای جاده شفیع آباد خوشاب

بازدیدها: 1539

نماینده سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای، ششتمد و داورزن خبر داد:
اعتبار ۱۰ میلیاردی برای جاده شفیع آباد خوشاب

نماینده مردم دیار سربداران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرارگیری پروژه تکمیل جاده سلطان‌آباد- جوین- فرومد در ردیف پروژه های ملی گفت: پروژه تکمیل جاده سلطان‌‌آباد – حکم‌ آباد – نقاب – شفیع‌ آباد – فرومد بعد از نزدیک به یک دهه بلاتکلیفی با پیگیری‌های فراوان در ردیف پروژه‌های ملی قرار گرفت.  

محبی نجم آبادی افزود: برای این پروژه که از جمله مصوبات سفر علی نیکزاد نایب رئیس دوم مجلس به حوزه انتخابیه سبزوار و خوشاب به شمار می‌رود، در جدول پروژه‌های ملی وزارت راه و شهرسازی، ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، خوشاب، جوین، جغتای، ششتمد و داورزن در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پروژه مذکور برای مردم سه شهرستان جغتای، جوین و خوشاب و دو منطقه صفی‌ آباد و فرومد حائز اهمیت است و مسیر ارتباطی نواحی شمالی  خراسان را به مشهد و تهران تسهیل می‌‌کند و با تکمیل آن، بسترهای توسعه و پیشرفت شهرستان های جوین- جغتای و خوشاب، ایجاد می‌شود.

علی اکبر ملکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خسارت ۲۵۰ میلیونی نوسانات برق به آبفای خوشاب

س ژوئن 8 , 2021
بازدیدها: 1539 خسارت ۲۵۰ میلیونی نوسانات برق به آبفای خوشاب مدیر آبفای خوشاب گفت: به علت نوسانات برق در روزهای اخیر و سوختن سه موتور چاه آب مصرفی شهرستان دو  میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به این اداره خسارت مالی وارد شد . اسماعیلی نیا در گفت وگو با خراسان […]
خسارت ۲۵۰ میلیونی نوسانات برق به آبفای خوشاب