امروز : جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۸ قبل ‏از ظهر
خوش آمدید !

بصیرت خوشاب


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

این سایت شخصی با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی و از 16 مرداد 98 با تغییر رویکرد به یک سایت خبری و اطلاع رسانی تبدیل گردید.

 

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آخرین اخبار

جستجو درسایتموضوعات: عمومی، پروژه و پایان نامه دانشجویی، شهرستان خوشاب ، چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 07:24 بعد از ظهر , 371 بازدید

همراه با پیرمرد ۱۲۰ ساله خراسانی/
 در یک روز سرد زمستانی مهمان پیرمردی در سلطان‌آباد می‌شوم که از برکت تلاوت هر روزه قرآن در ۱۲۰ سالگی چشمانش پر نور است و دعای همیشگی‌اش، توفیق اقامه نماز اول وقت و قرائت قرآن تا پایان عمرش است.

در یک روز زمستانی در سلطان‌آباد، مرکز شهرستان خوشاب به سراغ پیرمردی با سنی بیش از یک قرن می‌روم که از علمداران عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) است؛ این پیرمرد بزرگترین هدف و آرزویش در طول زندگی ترک نشدن نماز اول وقت و داشتن توفیق تلاوت قرآن تا پایان عمر بوده است.

 

وقتی می‌شود ساده و بی‌ریا بود/ اقامه نماز اول وقت از من و اجابت دعا از خدا

برچسب ها: همراه با پیرمرد ۱۲۰ ساله خراسانی، شهرستان خوشاب، سلطان آباد، نماز اول وقت، پاداش اقامه نماز اول وقت، روستای نامن، سبزوار، تلاوت قرآن، برکت تلاوت قرآن در زندگی، علمدارموضوعات: داستان وحکایت آموزنده، شهرستان خوشاب ، سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 ساعت 11:41 بعد از ظهر , 396 بازدید

سخن از معلمی است که در روزگار غربت دین در دوران ستم‌شاهی، مروج معارف و احکام دین بود و در این راه هیچ تردیدی به خود راه نمی‌داد. خانه‌اش وقف یتیمان بود و شاگردانش هنوز دفتر سخنان این معلم دلسوز را به همراه دارند.
استاد صابر معلم ایثارگری است که مردمان دیار سلطان‌آباد جز صبوری‌، مهربانی و تدین چیزی از وی به یاد ندارند. وی در دهه 50 در منطقه محروم سلطان‌آباد مرکز شهر ستان خوشاب امروزی ، مدیر و معلم تنها مدرسه این روستا به نام عطار بود.

یکی از شاگردانش می‌گوید:

برچسب ها: یادی از معلمی که خانه اش وقف یتیمان بود، سلطان آباد، مرکز شهر ستان خوشاب، شهرستان خوشابموضوعات: مطالب زیبا و خواندنی، شهرستان خوشاب ، یکشنبه 2 فروردین 1394 ساعت 07:10 بعد از ظهر , 352 بازدید

امام جمعه شهرستان خوشاب:

فاطمیه باید عاشورایی برگزار شود

 

%d9%81%d8%a7%d8%b7%d9%85%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d9%88%d8%af

کانون خبرنگاران نبأ/ علی اکبر ملکی: امام جمعه شهرستان خوشاب تصریح کرد: ما قاصر هستیم از بیان شخصیت حقیقی فاطمه‌ای که محور حرکتش خدا بود؛ مردم باید حرمت ایام شهادت دختر پیامبر اعظم(ص) را نگهدارند و مراسم فاطمیه عاشورایی برگزار شود.

به گزارش کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، امام جمعه شهرستان خوشاب در آخرین روز از سال 93 در خطبه‌های نمازجمعه سلطان‌آباد اظهار کرد: ما در قرن حاضر بر خلاف بعضی غربزده‌ها که الگویشان خوانندگان غربی و زنان است بیشتر از گذشته به حضرت زهرا(س) نیاز داریم. زنان ما بیشتر به رفتار صدیقه طاهره و سبک همسرداری و فرزند داری نیاز دارند.

حجت‌الاسلام حیدر علی یوسف‌زاده، با انتقاد از رفتار بعضی دولتمردان و شرکت‌های خصوصی در استفاده ابزاری از زنان در بانک‌ها؛ گردشگری و شرکت‌ها برای جذب مشتری اظهار کرد:

برچسب ها: فاطمیه باید عاشورایی برگزار شود، امام جمعه شهرستان خوشاب:، سلطان آباد، شهر سلطان آباد، نماز جمعه خوشاب، حضرت فاطمه زهرا س، حضرت زهرا س، ایام فاطمیه

جدیدترین نظرات

نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (91)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر