امروز : جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۳ قبل ‏از ظهر
خوش آمدید !

بصیرت خوشاب


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

این سایت شخصی با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی و از 16 مرداد 98 با تغییر رویکرد به یک سایت خبری و اطلاع رسانی تبدیل گردید.

 

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آخرین اخبار

جستجو درسایتموضوعات: نرم افزارهای من و کتاب موبایلی، سوالات امتحانی و کنکور، دانلود رایگان نرم افزارهای برق ، شنبه 19 بهمن 1392 ساعت 11:46 بعد از ظهر , 1075 بازدید

آزمون اپراتوری برق منطقه ای خراسان www.esabzevar.irاین نرم افزار حاصل سالها تلاش و کوشش بسیاری از همکاران و دوستان است .که در همین جا از تمامی این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

در این مجموعه سعی شده نمونه سوالات مختلفی از آزمونهای ارتقا. رتبه، آزمونهای آمادگی و خود ارزیابی از سال 1381تا بهمن 1392 قراردهیم تا همکاران محترم بیشتر بتوانند با نحوه سوالات آشنا و آمادگی لازم را برای آزمونهای بعدی داشته باشند.

دراین مجموعه سوالات رله و حفاظت-تجهیزات پست -دستورالعمل های ثابت بهره برداری-ایمنی در برق-بهره برداری از پست های انتقال -سوالات مختلف آزمون اپراتوری دوره اول 1391 تهیه و قرار داده شد که متاسفانه 3 دوره از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و امیدوارم بتوانم نسخه اصلی و با کیفیت سوالات در آینده نزدیک تهیه و قرار دهم.

 

برچسب ها: 12سال همراه با آزمونهای اپراتوری برق منطقه ای خراسان، azmoon، سوالات آزمون اپراتوری، سوالات امتحانی برق منطقه ای خراسان، آزمون ارتقارتبه، آزمون اپراتوری، نرم افزار خودارزیابی، نرم افزار امتحان، آزمون گیر

جدیدترین نظرات

نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (91)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر