امروز : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵ قبل ‏از ظهر
خوش آمدید !

بصیرت خوشاب


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

این سایت شخصی با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی و از 16 مرداد 98 با تغییر رویکرد به یک سایت خبری و اطلاع رسانی تبدیل گردید.

 

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آخرین اخبار

جستجو درسایتموضوعات: فیلم آموزش دروس دانشگاهی ، چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 10:25 بعد از ظهر , 630 بازدید

فیلم های فارسی سگنال و سیستم های قدرت دانشگاه صنعتی شریف

سیگنال و سیستم

این درس یکی از مهمترین درس های دوره کارشناسی مهندسی برق است. از اهداف این درس فراهم شدن شناخت اولیه و تعریف سیستم های پیوسته و گسسته از زمان، با تاکید بر سیستم های LTI، تبدیل فوریه و لاپلاس پیوسته و تبدیل فوریه و تبدیل Z سیگنال های گسسته میتوان نام برد.

برچسب ها: دانلود رایگان فیلم فارسی آموزش سیگنال و سیستم های قدرت دانشگاه صنعتی شریف، این درس یکی از مهمترین درس های دوره کارشناسی مهندسی برق است از اهداف این درس فراهم شدن شناخت اولیه و تعریف سیستم های پیوسته و گسسته از زمان، با تاکید بر سیستم های LTI، تبدیل فوریه و لاپلاس پیوسته و تبدیل فوریه و تبدیل Z سیگنال های گسسته میتوان نام بردموضوعات: فیلم آموزش دروس دانشگاهی ، چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 10:22 بعد از ظهر , 622 بازدید

الکترونیک 3

درس الکترونیک آنالوگ به بررسی حرفه ای تر تقویت کننده های عملیاتی چند طبقه ( نسبت به درس پیشنیازش یعنی اصول الکترونیک) می پردازد.

بررسی رفتار فرکانسی تقویت کننده هاو روش های عمومی پایدارسازی آنها زیر بنای اصلی درس را تشکیل می دهد و در انتهای جلسات، نویز تقویت کننده با معرفی انواع نویز افزارها بررسی می شود.
 

برچسب ها: فیلم فارسی آموزش الکترونیک 3 دانشگاه صنعتی شریف، بررسی رفتار فرکانسی تقویت کننده هاو روش های عمومی پایدارسازی آنها، نویز تقویت کننده با معرفی انواع نویز افزارهاموضوعات: فیلم آموزش دروس دانشگاهی ، چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 10:08 بعد از ظهر , 4862 بازدید

مدارهای الکتریکی 1

به جرأت می توان گفت، مهندسی برق بدون مدار الکتریکی بی معنا است. تمام گرایش های مهندسی برق برای تحلیل سیستم های الکتریکی نیاز به تبحر و مهارت در تحلیل مدارهای الکتریکی دارند. درس مدار 1 دانشجو را با دنیای گسترده مدارات الکتریکی آشنا می کند.


کار با بررسی ساده ترین المان های مداری آغاز می شود و با بررسی مدارهای مقاومتی و قوانین کیرشف، اساس تحلیل مدار را شکل می دهد. سپس با ورود عناصر ذخیره کننده انرژی به مدار، مدارات مرتبه ای بررسی می شوند. در نهایت بحث پاسخ دایمی و تزویج و ترانس مطرح می شود.

 

برچسب ها: دانلود رایگان فیلمهای فارسی آموزش مدارهای الکتریکی 1، مهندسی برق بدون مدار الکتریکی بی معنا، دانلود فیلم فارسی آموزش مدارهای الکتریکی 1موضوعات: فیلم آموزش دروس دانشگاهی ، چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 09:59 بعد از ظهر , 794 بازدید

دانلود رایگان  فیلم های آموزش گام به گام هوش مصنوعی به زبان فارسی

 

 که توسط استاد رامین رهنمون برای دانشجویان کارشناسی تهیه شده است را جهت دانلود قرار میدهیم. این فیلم آموزشی بر اساس کتاب راسل تهیه شده است  که یکی از  منابع درس هوش مصنوعی برای مقاطع کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر (نرم افزار) میباشد . این مجموعه فیلم آموزشی هوش مصنوعی  را میتوانید رایگان از آدرس زیر دانلود کنید.

 

برچسب ها: دانلود مجموعه فیلم های آموزش گام به گام هوش مصنوعی به زبان فارسیموضوعات: مقاله و کتاب تخصصی برق و کامپیوتر ، چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 ساعت 09:49 بعد از ظهر , 883 بازدید

نیروگاه اتمی در واقع یک بمب اتمی است که به کمک میله های مهارکننده و خروج دمای درونی به وسیله مواد خنک کننده مثل آب و گاز، تحت کنترل درآمده است. اگر روزی این میله ها و یا پمپ های انتقال دهنده مواد خنک کننده وظیفه خود را درست انجام ندهند، سوانح متعددی به وجود می آید و حتی ممکن است نیروگاه نیز منفجر شود، مانند فاجعه نیروگاه چرنوبیل شوروی. یک نیروگاه اتمی متشکل از مواد مختلفی است که همه آنها نقش اساسی و مهم در تعادل و ادامه حیات آن را دارند.

این مواد عبارت اند از:

برچسب ها: ساختار نیروگاه اتمی، نیروگاه اتمی در واقع یک بمب اتمی

جدیدترین نظرات

نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (92)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر