امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
خوش آمدید !

فیلم آموزشی و جزوه برق


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

(آموزش برق ورایانه)

وبسایتی است شخصی و علمی

بدون وابستگی سیاسی و حزبی

متعلق به علی اکبر ملکی

 با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی شد .

بیشتر مطالب اریه شده رایگان می باشد.

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آمار

بزرگترین مرکز فیلم مستند فارسی برق

چند نکته مهم

1- کسانی که مایل به درج آثارشان در این سایت و ارسال برای کاربران محترم  نیستند؛ لطفا از طریق تلفن تماس و یا ثبت نظرات مدیریت سایت مطلع کنند تا لینک مطالب حذف شود.

2- با توجه به راه اندازی مجدد سایت به دلیل برخی از مشکلات نرم افزاری، در صورت باز نشدن لینک مطالب از قسمت جستجو در سمت راست استفاده کنید.

3- برای دریافت مطالب و به روز ترین اخبار به کانال تلگرام الکترونیک سبزوار مراجعه کنید

esabzevar@

آدرس جدید وبسایت الکترونیک سبزوار

 

Esabzevar.ir

 

N E M Z  .  IR

جستجو درسایتموضوعات: مطالب زیبا و خواندنی ، چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 ساعت 01:54 بعد از ظهر , 222 بازدید

درآمد ۲۵میلیاردی از طریق برگزاری آزمون استخدامی !

 

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نيرو در حالی از صبح شنبه آغاز شد كه هزینه ثبت نام آن بیش از ۸۰ درصد افزایش یافته است. در سال ۹۳ هزینه ثبت‌نام ۱۳۶۰۰۰ ریال بود كه در سال ۹۴ اين هزینه با رشد تقريبا دو برابری به ۲۵۰۰۰۰ ریال رسيده است.

به نوشته جهان ، سال گذشته تعداد ۷۴۲۸۱ نفر در آزمون استخدامی وزارت نیرو که در ۳۰ آبان‌ماه سال‌ گذشته برگزار شد، شرکت کردند و پیش‌بینی می‌شود امسال این تعداد به بیش از ۱۰۰ هزار نفر برسد که با احتساب هزینه ثبت نام ۲۵ هزار تومانی درآمدی به میزان ۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال برای وزارت نیرو در پی خواهد داشت! اين در حالی است كه از لحاظ پذيرش نيروها نيز با رشد قابل توجه روبه رو هستيم؛ به گونه‌ای که

برچسب ها: درآمد ۲۵میلیاردی از طریق برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نيرو، کل پذیرش در بخش برقموضوعات: مقاله و کتاب تخصصی برق و کامپیوتر، مطالب زیبا و خواندنی، مقاله و کتب تخصصی برق و رایانه، آموزش عملی تعمیرات رایانه وتجهیزات برقی، آموزش عملی برق ، سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 ساعت 09:58 قبل ‏از ظهر , 391 بازدید

آموزش سیستم اعلام سرقت اماکن

 

 

آموزش سیستم اعلان سرقت -الکترونیک سبزوار-esabzevar.ir

سیستم اعلام سرقت یکی از قسمتهای مهم در سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد،و یا نامهای دیگری مثل دزد گیر شناخته می شود،و به دو صورت بی سیم و با سیم وجود دارد.

دزدگیرها به دو صورت کلی وجود دارند که عبارتند از:

-سیستم اعلام سرقت اماکن 

-سیستم اعلام سرقت خودرو

سیستم اعلام سرقت اماکن از اجزای زیر تشکیل بافته است :

 

برچسب ها: آموزش سیستم اعلام سرقت اماکن، سیستم اعلان حریق، سیستم اعلام سرقت اماکن، سیستم اعلام سرقت خودرو، سنسور، دتکتور، آشکار ساز، نصب سنسور هایمگنت، سنسور چشمی یا حرکتی Motion Detectorموضوعات: مقاله و کتاب تخصصی برق و کامپیوتر، مطالب زیبا و خواندنی، مقاله و کتب تخصصی برق و رایانه ، پنجشنبه 27 فروردین 1394 ساعت 04:21 بعد از ظهر , 268 بازدید

هفت باور غیرعلمی که حتی پزشکان به آن معتقدند

 

شاید شاغلین در حیطه پزشکی تنها از 10% مغز خود استفاده می‌کنند، اما محققان از هفت افسانه‌ی برتر تندرستی پرده برداشته‌اند که حتی پزشکان این عقاید غیر علمی را باور دارند. مقاله‌ی پیش رو مطلب واقعاً خواندنی را برای شما آماده کرده است.
بر اساس مطالعه‌ی صورت گرفته توسط محققان امر پزشکی که در مجله‌ی پزشکی بریتیش (British Medical Journal) منتشر شد، اگر مطلبی را مکرراً و به اندازه‌ی کافی تکرار کنید، طولی نمی‌کشد که آن مطلب به نظر درست می‌آید. بنابراین به نظر می‌رسد این مقوله در مورد بسیاری از اطلاعات معمول ثابت نشده و نادرست پزشکی که بعداً مشخص شده اشتباه بوده‌اند، صدق می‌کند. دکتر راشل وریم (Rachel Vreeman) و دکتر آرون کارول (Aaron Carroll)، استادان دانشکده‌ی پزشکی ایندیانا (the Indiana University School of Medicine)، در مورد حقایقی کنجکاو بودند که به طور مداوم از زبان پزشکان به بیماران خود شنیده بودند و می‌خواستند بدانند که چه میزان از این مطالب، در حقیقت یک باور غیر علمی محض می‌باشد.

برچسب ها: هفت باور غیرعلمی، هفت باور غیرعلمی که حتی پزشکان به آن معتقدند، مجله ی پزشکی بریتیش، British Medical Journalموضوعات: عمومی، مطالب زیبا و خواندنی ، شنبه 22 فروردین 1394 ساعت 11:51 بعد از ظهر , 272 بازدید

افزایش قیمت کارخانه‌ ای خودروهای داخلی
 

در حالی قیمت خودروهای داخلی افزایش یافته که نرخ بیمه شخص ثالث امسال افزایشی نداشته و میزان مالیات بر ارزش افزوده نیز تنها یک درصد رشد داشته است.

در همین حال شرکت‌ سایپا قیمت تولیداتش را بین ۲۰۰ هزار تا ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش داد که نمایندگی‌های فروش این شرکت‌، دلیل این افزایش قیمت را رشد مالیات بر ارزش افزوده و بیمه شخص ثالث عنوان می‌کنند.

به گزارش فارس،به این ترتیب قیمت محصولات سایپا بین ۲۰۰ هزار تا ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش یافته و قیمت‌های جدید به نمایندگی‌های فروش این شرکت‌ها ابلاغ شده است.

بر این اساس، قیمت سایپا ۱۱۱ مدل SE معادل ۲۰ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، سایپا ۱۳۱ مدل SE معادل ۱۹ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و سایپا ۱۳۲ مدل SE معادل ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است که نسبت به قیمت‌های سال ۹۳ معادل ۲۰۰ هزار تومان افزایش داشته اند.

برچسب ها: افزایش قیمت کارخانه ای خودروهای داخلی، قیمت محصولات سایپا، قیمت سایپا ۱۱۱ مدل SE 94

جدیدترین نظرات

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »
نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (89)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر