امروز : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳ قبل ‏از ظهر
خوش آمدید !

فیلم آموزشی و جزوه برق


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

(آموزش برق ورایانه)

وبسایتی است شخصی و علمی

بدون وابستگی سیاسی و حزبی

متعلق به علی اکبر ملکی

 با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی شد .

بیشتر مطالب اریه شده رایگان می باشد.

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آمار

بزرگترین مرکز فیلم مستند فارسی برق

چند نکته مهم

1- کسانی که مایل به درج آثارشان در این سایت و ارسال برای کاربران محترم  نیستند؛ لطفا از طریق تلفن تماس و یا ثبت نظرات مدیریت سایت مطلع کنند تا لینک مطالب حذف شود.

2- با توجه به راه اندازی مجدد سایت به دلیل برخی از مشکلات نرم افزاری، در صورت باز نشدن لینک مطالب از قسمت جستجو در سمت راست استفاده کنید.

3- برای دریافت مطالب و به روز ترین اخبار به کانال تلگرام الکترونیک سبزوار مراجعه کنید

esabzevar@

آدرس جدید وبسایت الکترونیک سبزوار

 

Esabzevar.ir

 

N E M Z  .  IR

جستجو درسایتموضوعات: مطالب زیبا و خواندنی ، سه شنبه 7 مهر 1394 ساعت 03:09 بعد از ظهر , 203 بازدید

انتقاد از زیر سؤال بردن حاجیان در شبکه‌های اجتماعی

 
فرماندار شهرستان خوشاب با انتقاد از کسانی که در شبکه‌های اجتماعی و پیامکی حاجیان مکه را زیر سؤال می‌برند، گفت: عده‌ای نفهمیده این کار را انجام می‌دهند اما جای سؤال دارد چرا افرادی که به اروپا، سواحل ترکیه، تایلند و ... می‌روند، نباید به فکر فقرا باشند؟

حسین ابراهیمی‌کردیانی، فرماندار شهرستان خوشاب با تسلیت ضایعه اسفناک حادثه مکه و منا و جان باختن تعداد زیادی از زائران بیت‌الله الحرام بیان کرد: این حادثه غم بار به علت بی تدبیری و عدم برنامه‌ریزی مسولان عربستان سعودی برای مراسم بزرگ مسلمانان جهان بوده و بی کفایتی آنان را بر همگان آشکار کرد.

فرماندار شهرستان خوشاب با بیان اینکه سال گذشته مراسم اربعین حسینی با بهترین مدیریت برای جمعیت 20 میلیونی حاضر در کربلا برگزار شد و کسی آسیب ندید، افزود: خودخواهی مسئولان عربستان و درباریان آل سعود یکی دیگر از عوامل قربانی شدن و از دست رفتن مسلمانان در مکه و منا است.

نداشتن اهمیت جان انسان‌ها برای مسئولان عربستانی

 

برچسب ها: انتقاد از زیر سؤال بردن حاجیان در شبکه های اجتماعیموضوعات: مطالب زیبا و خواندنی ، سه شنبه 7 مهر 1394 ساعت 03:05 بعد از ظهر , 223 بازدید

عاملان حادثه منا نمی‌توانند از عذاب خدا فرار کنند
شاید مسئولان و عاملان فاجعه منا بتوانند از دادگاه‌های عربستان فرار کنند و اسناد دوربین‌ها و مدارک موجود را از بین ببرند ولی بدانند هیچوقت از قضاوت و عذاب الهی نمی‌توانند فرار کنند و یقینا به زودی مجازات خواهند شد.

حادثه منا آنقدر تأسف‌بارو درناک است که دل هر ایرانی و غیر ایرانی و هر مسلمان و غیر مسلمان را به درد می‌آورد به جز مسببین حادثه که سعی در پوشاندن علت حادثه دارند و خودشان را به خواب خرگوشی زده‌اند.

دردناکی این فاجعه تلخ آنقدر زیاد است که رهبر فرزانه انقلاب سه روز عزای عمومی اعلام کرد، تلخی این حادثه زمانی آشکارترخواهد شد که بعد از بازگشت جنازه های حاجیان سفر کرده، بدانیم چه عزیزانی و چه گنج های عظیمی از دست داده ایم از جمله قاری بین المللی قرآن کریم استاد حاجی حسنی، رییس دادگاه  ویژه روحانیت مشهد و بقیه بزرگانی که به زودی مشخص خواهد شد و خلأ از دست رفتنشان جبران ناپذیر خواهد بود.

 

برچسب ها: عاملان حادثه منا نمی توانند از عذاب خدا فرار کنند، تاخیر در امداد رسانی غیر قابل توجیهموضوعات: داستان وحکایت آموزنده ، شنبه 4 مهر 1394 ساعت 02:13 بعد از ظهر , 275 بازدید

گفتگوی اختصاصی با حمید شاکرنژاد؛ قاری بین‌المللی و حاضر در فاجعه منا؛

مرده و زنده را در کامیون می ریختند! + روایت دو شاهد حاضر در صحنه منا

خیلی وحشتناک بود. مرده و زنده را با هم در کامیون می‌ریختند. آمبولانس جواب‌گو نبود. به‌جای اینکه ابتدا زنده‌ها را نجات دهند، همه را روی هم می‌ریختند‌. اصلا دنبال این نبودند که بدانند چه کسی زنده و بدنش داغ است. برخی‌ها شبیه خود من با مقداری آب به حال می‌آمدند اما با بی‌مدیریتی آن‌ها مردند.

 

برچسب ها: مرده و زنده را در کامیون می ریختند روایت دو شاهد حاضر در صحنه مناموضوعات: تازه هاو اخبار صنعت برق، مطالب زیبا و خواندنی ، سه شنبه 31 شهریور 1394 ساعت 08:45 بعد از ظهر , 233 بازدید

نمایش اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح در سبزوار + عکس

 

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%88-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b3%d9%84%d8%ad-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a8%d8%b2%d9%88%d8%a7%d8%b1---%d8%b9%da%a9%d8%b3

گروه سیاسی: نمایش اقتدار نیروهای مسلح در سبزوار همزمان با سراسر کشور با رژه نیروهای مسلح و یگان‌های زرهی برگزار شد که اقتدار و آمادگی یگان‌های نیروهای مسلح در برابر هرگونه تهاجمی به رخ جهانیان کشیده شد.

همزمان با سراسر کشور نمایش اقتدارنیروهای مسلح در سبزوار با سخنرانی مسولین آغازشد و در ادامه با رژه نیروهای مسلح و یگان های زرهی اقتدارو آمادگی  یگان های نیروهای مسلح را در برابر هر گونه تهاجمی به رخ جهانیان کشیدند.

 

مشاهده عکس ها


الکترونیک سبزوارwww.esabzevar.ir

برچسب ها: نمایش اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح در سبزوار عکس

جدیدترین نظرات

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (89)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر