امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
خوش آمدید !

فیلم آموزشی و جزوه برق


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

(آموزش برق ورایانه)

وبسایتی است شخصی و علمی

بدون وابستگی سیاسی و حزبی

متعلق به علی اکبر ملکی

 با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی شد .

بیشتر مطالب اریه شده رایگان می باشد.

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آمار

بزرگترین مرکز فیلم مستند فارسی برق

چند نکته مهم

1- کسانی که مایل به درج آثارشان در این سایت و ارسال برای کاربران محترم  نیستند؛ لطفا از طریق تلفن تماس و یا ثبت نظرات مدیریت سایت مطلع کنند تا لینک مطالب حذف شود.

2- با توجه به راه اندازی مجدد سایت به دلیل برخی از مشکلات نرم افزاری، در صورت باز نشدن لینک مطالب از قسمت جستجو در سمت راست استفاده کنید.

3- برای دریافت مطالب و به روز ترین اخبار به کانال تلگرام الکترونیک سبزوار مراجعه کنید

esabzevar@

آدرس جدید وبسایت الکترونیک سبزوار

 

Esabzevar.ir

 

N E M Z  .  IR

جستجو درسایتموضوعات: مقاله و کتاب تخصصی برق و کامپیوتر، آموزش ایمنی و حوادث برقگرفتگی ، جمعه 17 بهمن 1393 ساعت 04:11 قبل ‏از ظهر , 298 بازدید

 کتاب ارزشمند دایره المعارف ایمنی و بهداشت حرفه ای

 

دایره المعارف ایمنی و بهداشت کار از انتشارات سازمان جهانی کار ILO می باشد .

ویرایش چهارم آن در سال 1998 به همت دکتر جین میجر استلمن (Jeanne Mager Stellman) و همکاران در 4جلد منتشر شد.

با کلیک بر روی هر لینک می توانید وارد جلد مربوطه از کتاب شوید.
 

برچسب ها: کتاب ارزشمند دایره المعارف ایمنی و بهداشت حرفه ای، Jeanne Mager Stellman، دایره المعارف ایمنی و بهداشت کار، عوامل زیان آور روانی و سازمانی، خطرات، محیط زیست، سوانح و ایمنی، بهداشت صنعتی، ایمنی صنعتی، ایمنی در برقموضوعات: مقاله و کتاب تخصصی برق و کامپیوتر، آموزش ایمنی و حوادث برقگرفتگی ، پنجشنبه 16 بهمن 1393 ساعت 08:30 بعد از ظهر , 312 بازدید

اهمیت تجهیزات حفاظت فردی

بسیاری از کارفرمایان، به وظایف اولیه خود در رابطه با فراهم نمودن تجهیزات حفاظت فردی (PPE) در سر کار، آگاه هستند ولی آیا آنها واقعا ارزش و اهمیت لباس کار را در حفظ ایمنی و سلامت سازمانشان، مورد توجه قرار می دهند؟

کارفرمایان، فراهم نمودن لباس ایمنی را برای محافظت از کارکنانشان در هنگام انجام وظیفه در یک محیط پر خطر، ضروری می دانند. (برای مثال، تهیه لباس ایمنی به منظور پیشگیری از سوختگی، در صورتی که کارکنان در نزدیکی اجاق های داغ یا کوره ها، مشغول به کار هستند.) با این وجود، مدیران و سرپرستان هنگام مواجهه با موضوع لباس ایمنی، چه راهکارهایی را در نظر می گیرند؟

هنگامی که یک شخص مجبور به انجام وظیفه در یک محیط خطرناک می باشد، در صورتی که این فرد احساس امنیت کامل نکند، بیشتر از آنکه به انجام وظیفه خود به صورت کارآمد و موثر توجه نماید، تمام تمرکزش بر این است که تا آنجایی که می تواند خود را از خطرات احتمالی حفظ کند.

داشتن لباس های ایمنی با ویژگی های محافظتی اساسی، به غلبه بر این خطرات کمک می کند ولی آیا واقعا این امر به کارکنان در جهت آسایش، راحتی و همچنین موثر بودنشان تا جای ممکن، کمکی می کند؟

برچسب ها: اهمیت تجهیزات حفاظت فردیموضوعات: آموزش ایمنی و حوادث برقگرفتگی، آموزش عملی برق ، پنجشنبه 16 بهمن 1393 ساعت 08:16 بعد از ظهر , 322 بازدید

فرایند نصب روتور بر توربین بادی

 

ایمنی توربین بادی-الکترونیک سبزوار-esabzevar.ir

تصویری که در بالا مشاهده می کنید یکی از کلیدی ترین مباحث در ایمنی را به وضوح نشان می دهد و آن ایمنی جرثقیل می باشد,شاید بعضا برای شما نیز سوال پیش آمده باشد که چطور پروانه توربین را بر برج یا تاور توربین سوار می کنند که امیدوارم این تصویر پاسخی باشد بر سوال شما در این خصوص. اما در جمع مهندسین ایمنی موضوع را باید با دید ایمنی نگریست و چگونگی نصب این غول عظیم الجثه تنها استارت کار است,
 

برچسب ها: فرایند نصب روتور بر توربین بادی، ایمنی توربین، ایمنی صنعتی، ایمنی نصب توربین نیروگاه بادی، ایمنی عملیموضوعات: آموزش ایمنی و حوادث برقگرفتگی ، پنجشنبه 16 بهمن 1393 ساعت 07:37 بعد از ظهر , 253 بازدید

دلایل افزایش حوادث شغلی در نیمه دوم سال

«کارفرمایان معمولا می‌خواهند عقب افتادگی تولید یا پروژه را در ماه‌های پایانی سال جبران کنند و فشاری کاری ناشی از آن، مهم‌ترین دلیل افزایش آمار حوادث شغلی در نیمه دوم سال است.»…

 

رئیس انجمن صنفی مسئولین کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت کار استان مرکزی از افزایش فشار کاری کارگران در شش ماهه دوم سال که به رشد آمار حوادث شغلی منجر شده است، انتقاد کرد.

«مهراب بوجاری» در این باره به ایلنا گفت: وضعیت کاری کارگاه‌ها و کارخانه‌ها در شش ماهه اول سال مشخص نشده است و فشار کاری کمتری در این برهه زمانی وجود دارد. در فروردین ماه به دلیل تعطیلات نوروزی عملا کاری انجام نمی‌شود و در عوض، فشار کاری به ماه‌های پایانی سال منتقل می‌شود.

وی با اشاره به آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی که بیانگر افزایش تعداد قربانیان حوادث ناشی از کار در نیمه دوم سال ۹۱ نسبت به نیمه نخست سال است، افزود: کارفرمایان معمولا می‌خواهند عقب افتادگی تولید یا پروژه را در ماه‌های پایانی سال جبران کنند و فشار کاری ناشی از آن، مهم‌ترین دلیل افزایش آمار حوادث شغلی در نیمه دوم سال است.

برچسب ها: دلایل افزایش حوادث شغلی در نیمه دوم سال

جدیدترین نظرات

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (89)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر