امروز : سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۰ قبل ‏از ظهر
خوش آمدید !

فیلم آموزشی و جزوه برق


مدیریت سایت

الکترونیک سبزوار-آموزش نرم افزارهای برق ورایانه

(آموزش برق ورایانه)

وبسایتی است شخصی و علمی

بدون وابستگی سیاسی و حزبی

متعلق به علی اکبر ملکی

 با هدف ارائه تجربیات و گسترش علم و دانش در اردیبهشت 1391 راه اندازی شد .

بیشتر مطالب اریه شده رایگان می باشد.

09153715735

فیلم مستندوآموزشی
 
موضوعات
آمار

بزرگترین مرکز فیلم مستند فارسی برق

چند نکته مهم

1- کسانی که مایل به درج آثارشان در این سایت و ارسال برای کاربران محترم  نیستند؛ لطفا از طریق تلفن تماس و یا ثبت نظرات مدیریت سایت مطلع کنند تا لینک مطالب حذف شود.

2- با توجه به راه اندازی مجدد سایت به دلیل برخی از مشکلات نرم افزاری، در صورت باز نشدن لینک مطالب از قسمت جستجو در سمت راست استفاده کنید.

3- برای دریافت مطالب و به روز ترین اخبار به کانال تلگرام الکترونیک سبزوار مراجعه کنید

esabzevar@

آدرس جدید وبسایت الکترونیک سبزوار

 

Esabzevar.ir

 

N E M Z  .  IR

جستجو درسایتموضوعات: شهرستان خوشاب ، شنبه 19 اردیبهشت 1394 ساعت 02:26 بعد از ظهر , 290 بازدید

هدف آمریکا از مذاکره از بین بردن عزت و هیبت ایران است

 

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده درباره ادامه مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: آمریکا از این مذاکرات به دنبال کوبیدن عزت ایران اسلامی است و مقام معظم رهبری فرمودند باید عزت و هیبت ایران حفظ شود و مذاکره‌کنندگان نباید تحقیر و تهیدید را قبول نکنند.امام جمعه شهرستان خوشاب-الکترونیک سبزوار-esabzevar.ir-علی اکبر ملکی

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حیدرعلی یوسف‌زاده، امام جمعه شهرستان خوشاب، 18 اردیبهشت‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری کلید حل مشکلات در داخل کشور است نه در لوزان و نیویورک؛ و این جمله یعنی اینکه با تعامل و مدارا با دشمن و کدخدایی نمی‌شود در مسیر آرمان‌گرایی حرکت کرد.

برچسب ها: هدف آمریکا از مذاکره از بین بردن عزت و هیبت ایران است، حجت الاسلام یوسف زاده، امام جمعه شهرستان خوشابموضوعات: شهرستان خوشاب ، شنبه 19 اردیبهشت 1394 ساعت 12:02 بعد از ظهر , 261 بازدید

سبزوارنیوز/هم‌زمان با سومین سالگرد تدفین ۲ شهید گمنام در شهرستان خوشاب عطرافشانی مزار این شهیدان با حضور امام جمعه، مردم شهیدپرور سلطان‌آباد و جمعی از مسئولان برگزار شد.
 
 
 

برچسب ها: روایت تصویری عطر افشانی مزار شهدای گمنام شهرستان خوشابموضوعات: داستان وحکایت آموزنده، شهرستان خوشاب ، سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 ساعت 11:41 بعد از ظهر , 357 بازدید

سخن از معلمی است که در روزگار غربت دین در دوران ستم‌شاهی، مروج معارف و احکام دین بود و در این راه هیچ تردیدی به خود راه نمی‌داد. خانه‌اش وقف یتیمان بود و شاگردانش هنوز دفتر سخنان این معلم دلسوز را به همراه دارند.
استاد صابر معلم ایثارگری است که مردمان دیار سلطان‌آباد جز صبوری‌، مهربانی و تدین چیزی از وی به یاد ندارند. وی در دهه 50 در منطقه محروم سلطان‌آباد مرکز شهر ستان خوشاب امروزی ، مدیر و معلم تنها مدرسه این روستا به نام عطار بود.

یکی از شاگردانش می‌گوید:

برچسب ها: یادی از معلمی که خانه اش وقف یتیمان بود، سلطان آباد، مرکز شهر ستان خوشاب، شهرستان خوشابموضوعات: شهرستان خوشاب ، چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 ساعت 02:21 بعد از ظهر , 337 بازدید

مدیر کل راه آهن خراسان اعلام کرد:

بارگیری اولین محموله صادراتی سنگ کرومیت از ایستگاه راه آهن سبزوار+عکس

 

ایستگاه راه آهن سبزوار-esabzevar.ir

مدیر کل راه آهن خراسان مهندس ضیائی مهر اعلام کرد : جهت گسترش حمل ونقل ریلی و با پیگیری و بازار یابی انجام شده اولین محموله صادراتی سنگ کرومیت به وزن بیش از ۱۰۰۰ تن و در قالب ۴۰ کانتینر در ۲۰ واگن از ایستگاه سبزوار به مقصد چین بارگیری شد .

وی تصریح کرد :
در گذشته بار کل معدن از طریق جاده حمل شده است و با آغاز بارگیری و حمل ریلی و توافقات به عمل آمده از این پس بخش قابل توجهی از بار این معدن به سهولت و امنیت بیشتر از طریق راه آهن حمل خواهد شد.

برچسب ها: بارگیری اولین محموله صادراتی سنگ کرومیت از ایستگاه راه آهن سبزوار عکس

جدیدترین نظرات

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
نظرسنجی
کدامیک از موضوعات سایت علاقه دارید بیشتر باشد؟


مجموع آرا: (89)
نتایج نظرسنجی
نظرسنجی های دیگر
نرم افزار آموزشی و تخصصی برق

آموزش تخصصی مطلب matlab

 

آموزش جامع نرم افزار مطلب-ESABZEVAR.IR

 

 

 

نرم افزار آموزشی

نرم افزار ایمنی در برق

 

خرید 09153715735

 

251 استاندارد وزارت نیرو

دانلودآموزشdigsilent

 

 

 

 

 

 

 

دانلود فیلم های سری1

دانلود فیلم های سری 2

 

هزینه دانلود: صلوات بر محمد و آل محمد

نرم افزار موبایلی و آزمون گیر